Завершения будівництва
IV квартал 2019 року

Площа забудови
1 659 кв.м

Загальна площа будинку
10 735 кв.м

Кількість квартир
158 шт.

Кількість секцій
3 шт.

Поверховість
9

ЖК Абрикос
ЖК Абрикос
– сучасний комплекс комфорт класу. Розташований в затишному місці біля Ботанічного саду та поруч з центром міста Житомир.
В будинку і на території реалізовані всі побажання клієнтів, та передбачено все необхідне для вашої зручності: закрита територія, криті парковки для автомобілів, кладові для кожної квартири, приватні тераси, безпечний дитячий майданчик, спортивний майданчик з вуличними тренажерами, стоянка для велосипедів, та магазин.
Великою перевагою для комфорту вашої родини – відсутність активної автомагістралі навколо житлового комплексу, що гарантує вам спокій та тишу в вашій оселі.
Ми піклуємося про безпеку та комфорт вашої родини!

Планування – це наша турбота, про ваш комфорт!

Різноманітна площа квартир дозволяє підібрати оптимальний метраж під реальні потреби кожного покупця. Ми подбали про організацію простору квартир — кожна з них максимально функціональна й ідеально підлаштована під потреби свого майбутнього власника.

Якість будівництва

Сучасні та якісні екологічні матеріали, які мають сертифікати якості та відповідають нормативним розрахункам по енергозбереженню.

Технічні характеристики

Монолітно-каркасний будинок. Двоконтурний газовий котел з встановленням лічильника газу. Енергозберігаючі вікна. Встановлення лічильника води. Вхідні двері.

Безпека вашої родини та внутрішня інфраструктура

Комплекс має закриту територію, дитячий майданчик та спортивний майданчик з вуличними тренажерами, крита парковка для автомобілів, гостьовий паркінг, кожній квартирі кладові, стоянка для велосипедів, кладові та магазин. Навколо житлового комплексу затишно та тихо, відсутня активна автомагістраль.

Архітектурні рішення

На першому поверсі будинку розташовані квартири з приватними терасами. З другого по дев’ятий поверх, всі квартири з заскленими лоджіями. З сьомого по дев’ятий поверх, панорамні лоджії засклені до підлоги. Дев’ятий поверх має свої антресолі з вікнами на даху, де можна розмістити свою бібліотеку, кімнату відпочинку, кабінет чи окрему кімнату. Для вашої зручності та комфорту передбачені кладові для кожної квартири.

Чудове Розташування

Комплекс розташований у затишному місці біля Ботанічного саду та поруч з центром міста Житомир, на тихій і зеленій вулиці. Поруч з будинком зручні транспортні розв’язки, які сполучають зі всіма районами міста. У пішохідній доступності від комплексу знаходяться дитячі садки та школи, паркова зона, будівельний супермаркет «Олді», торговий центр «Глобал», кафе та магазини.

 

Кількість секцій та поверхів: 3 секції — 9 поверхів

Конструкція будинку: монолітний залізобетонний каркас  

Стіни: зовнішні  стіни викладені газоблоком товщиною  250мм  з подальшим влаштуванням утеплювача 100 мм, нанесенням спеціальної фасадної шпаклівки та фарбуванням атмосферостійкою фарбою.

Внутрішні перегородки в квартирах: газоблок, легкий в демонтажі, має хороший коефіцієнт шумоізоляції,  стіни в санвузлах – червона цегла.

Перекриття: монолітний залізобетон, товщиною 180 мм.

Висота житлових поверхів: 2,72 м

Кількість ліфтів — 1 грузо-пасажирський - 630 кг в кожній секції.

Заповнення прорізів: вхідні двері в квартиру — металеві вогнестійкі; вікна та балконні двері — металопластикові енергозберігаючі. Внутрішні двері в квартирах — не встановлені; лоджії та балкони  - заскленні.

Система опалення: індивідуальне (двох-контурний газовий котел). Встановлення лічильників газу.

Холодне водопостачання та каналізування централізоване. Встановлення лічильників холодної води.

Джерелом Гарячого водопостачання є встановлений двох-контурний газовий котел в кожній квартирі.

Електропроводка: виконується заведення електроенергії до  квартири  зі встановленням лічильників обліку електроенергії.

Загальна вентиляційна шахта — забезпечена вентиляція.

Благоустрій місць загального користування: сходи — бетонне покриття; підлога коридорів, ліфтових холів — керамічна плитка; стіни ліфтового холу 1-го поверху — керамічна плитка; вікна металопластикові.

Продавець зобов’язаний здійснити благоустрій прилеглої до Будинку території.

Компанія-забудовник має всі необхідні документи та дозволи на будівництво будинку.

Декларація про початок виконання будівельних робіт

Акції ЖК "Абрикос"!

  • Розстрочка 0% від забудовника до завершення будівництва, II квартал 2019 року.

  • Знижки або подарунки при 100% оплаті!

За детальною інформацією, дізнайтеся у менеджера з продажів.

Хід Будівництва

Фотогалерея ЖК Абрикос