Площа забудови
1 659 кв.м

Загальна площа будинку
10 735 кв.м

Кількість квартир
158 шт.

Кількість секцій
3 шт.

Поверховість
12Видео, Леси Украинки Премьер Холл

 

ЖК Премьєр Холл

 

Житловий комплекс Премьєр Холл – високоякісний будинок бізнес класу, в якому компанія Invest Group зробила реконструкцію трьох останніх поверхів, з новими, функціональними плануваннями, просторими терасами та панорамним виглядом на центр міста.

Комплекс підкорює стильним дизайном, закритою територією під охороною, зручним розташуванням та розвиненою інфраструктурою.

На перших поверхах будинку побудовані торгово-офісні приміщення, в яких є все необхідне для вашого комфортного проживання в цьому комплексі.

Премьер Холл – це ідеальне місце для життя та роботи!

Планування – це наша турбота, про ваш комфорт!
Різноманітна площа квартир, кожна з яких має свої індивідуальні переваги: тераси, просторі вітальні, гардеробні, дворівневі квартири, великі ванні кімнати. Кожна квартира індивідуальна та підлаштована під смак та потреби свого власника.
Якість будівництва
Якісні матеріали, які мають сертифікати якості та відповідають нормативним розрахункам по енергозбереженню.
Технічні характеристики
Монолітно-каркасний будинок з наповненням червона цегла. Двоконтурний газовий або електричний двоконтурний котел з встановленням лічильників. Встановлення лічильника води та електороенегрії. Енергозберігаючі вікна Екрерів, виконані з алюмінієвого профілю. Шпаклівка стін. Вхідні якісні двері.
Безпека вашої родини та внутрішня інфраструктура
Комплекс має закриту територію під охороною, дитячий та спортивний майданчики з вуличними тренажерами, місця для тимчасового розміщення автомобілів. На першому та другому поверхах розташований торгово-офісний центр де розташовані магазинам, кафе, медичний заклад, тур-агенція та інші.
Архітектурні рішення
Будівля має складну архітектурну форму з вентильованими фасадами з керамограніту та огороджуючі конструкції з нержавіючої сталі. Будинок має різноманітні планування квартир з можливістю об’єднання міжкімнатного простору.
Чудове Розташування
Комплекс розташований у центрі міста Житомир. Поруч з будинком зручні транспортні розв’язки, які сполучають зі всіма районами міста. У пішохідній доступності від комплексу знаходяться дитячі садки та школи, кафе та магазини.
 

Кількість секцій та поверхів: 3 секції — 11 поверхів

Конструкція будинку: монолітний залізобетонний каркас  

Стіни: зовнішні  стіни викладені червоною цеглою товщиною  250мм  з подальшим влаштуванням утеплювача 100 мм, нанесенням спеціальної фасадної шпаклівки  та  з вентильованими фасадами з керамограніту .

Внутрішні перегородки в квартирах: червона цегла, має хороший коефіцієнт шумоізоляції,  стіни в санвузлах – червона цегла.

Перекриття: монолітний залізобетон, товщиною 180 мм.

Висота житлових поверхів: 2,7 м

Кількість ліфтів — 8  ( 4 пасажирських (400 кг);  4 вантажопасажирських (650 кг).

Заповнення прорізів: вхідні двері в квартиру — металеві вогнестійкі; вікна та балконні двері — металопластикові. Внутрішні двері в квартирах — не встановлені.

Внутрішні роботи :  шпаклівка стін (крім санвузлів) та піщано-цементна стяжка (крім санвузлів).

Система опалення: індивідуальне  двоконтурний газовий або електричний двоконтурний котел з встановленням лічильників . Встановлені  лічильники газу.

Холодне водопостачання та каналізування централізоване. Встановлені лічильники холодної води.

Електропроводка: виконується заведення електроенергії до  квартири  зі встановленням лічильників обліку електроенергії.

Загальна вентиляційна шахта — забезпечує вентиляцію.

Благоустрій місць загального користування: сходи — бетонне покриття; підлога коридорів, ліфтових холів — керамічна плитка; стіни ліфтового холу 1-го поверху — оштукатурені, пофарбовані; вікна металопластикові.

Державна експертиза проекту

Розстрочка 0% до червня 2018 року на готові квартири.